misja

„Smakuj kolory życia, zawsze tam, gdzie jesteś”

„Taste the colors of life, anytime, anywhere”

wizja

Kosztując naszych lodów macie pewność, że są one od samego początku wytwarzane z najlepszych, naturalnych składników według unikalnych receptur, które przygotowujemy dla Was codziennie.

Dzięki elastycznej produkcji i bogatemu doświadczeniu, możemy przygotować smaki specjalnie dla Ciebie - zachęcamy do kontaktu.

Naszym najważniejszym celem jest prowadzenie etycznego biznesu, dbanie o zrównoważony rozwój, szacunek dla środowiska oraz odpowiedzialność społeczna. Wierzymy, że dzięki tym wartościom możemy odnieść sukces. Jako odpowiedzialna społecznie firma angażujemy się we wspieranie naszego najbliższego otoczenia współpracując ze schroniskami dla psów, wspierając zajęcia sportowe dla dzieci czy program hipoterapii.

Naszym Klientom oferujemy całą paletę niepowtarzalnych smaków, które będziemy serwować w oparciu o ich sugestie oraz o sezonowe inspiracje. Bardzo liczymy się z opiniami każdego z Was, dlatego zapraszamy na nasz fanpage www.facebook.com/mniamoo oraz do kontaktu bezpośrednio przez stronę. Chętnie poznamy Wasze propozycje, pomysły i oczekiwania!

Co wyróżnia Mniamoo?

  • wysoka jakość
  • produkcja metodą rzemieślniczą
  • autorskie receptury pysznych lodów
  • ciekawe i niebanalne smaki
  • zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów
  • dbałość o każdy detal

eko kubeczki

W XXI wieku powinniśmy dbać o ekologię. Kubeczki Mniamoo powstały z myślą o środowisku!

Lody Mniamoo zapakowane w ekologiczne kubeczki dają możliwość cieszenia się wyjątkowym smakiem w dowolnym miejscu.

Wszystkie elementy opakowania mogą być poddane recyklingowi.