lodomaty

współpraca B2B

Maszyna vendingowa Mniamoo jest nowoczesnym i stylowym elementem w Twoim biurze. Dostarcza Pracownikom najwyższej jakości, zdrową i pyszną przekąskę dostępną nawet podczas krótkiej przerwy.

Maszyna vendingowa Mniamoo podnosi atrakcyjność biura i czyni je wyjątkowym! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat systemu dystrybucji lodów, wymiarów maszyny oraz produktów Mniamoo.

współpraca B2C

Lody Mniamoo to pyszny i zdrowy produkt w Twoim miejscu pracy. Stawiamy na najwyższej jakości produkty, autorskie receptury, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Zaskoczą Cię niebanalnymi smakami, wygodnym systemem dystrybucji oraz wygodnym opakowaniem. Powróć do smaków dzieciństwa w miejscu pracy.

o lodomatach

Nasze lodomaty doskonale wkomponują się w design Twojego biura. Wymiar maszyn to: 178cm x 79cm x 91cm

Zapewniamy ciągłość dostaw do naszych lodomatów, dzięki czemu masz pewność, że pojawią się w nich nowe ciekawe smaki, a także, że nasze lody będą zawsze świeże.
Monitorujemy rotację produktów, dzięki czemu stale kontrolujemy ich dostępność oraz świeżość.
Dokładamy szczególnych starań, abyś był zawsze usatysfakcjonowany swoim wyborem oraz jakością naszych produktów.

ciągłość dostaw

Dzięki sprawnej sieci dystrybucji oraz zaawansowanej technologii monitoringu lodomatów, gwarantujemy dostępność produktu w  wybranym przez Konsumenta smaku w  dogodnej dla Niego lokalizacji. Zapewniamy równoczesną sprzedaż do dwudziestu pięciu smaków, które dostosowujemy do preferencji Konsumentów w danej lokalizacji.

system dystrybucji

Stawiamy na innowacyjny kanał dystrybucji. Dbałość o  każdą partię lodów oraz wybór innowacyjnej maszyny vendingowej pozwala nam na zachowanie doskonałej jakości produktów. Klienci mają możliwość wyboru zdrowej przekąski, bez wychodzenia z biura oraz bez kolejek.

kontrola lodomatów

temperatury

Lodomat na bieżąco monitoruje i zapisuje w pamięci urządzenia temperaturę wewnątrz maszyny, która utrzymuje się pomiędzy -18 a -20 stopni Celsjusza.

rotacji produktów

Ciągły monitoring lodomatów w czasie rzeczywistym, pozwala nam na stałe kontrolowanie świeżości i dostępności produktów

Maszyna vendingowa Mniamoo podnosi atrakcyjność biura i czyni je wyjątkowym!

Maszyna vendingowa Mniamoo jest nowoczesnym i stylowym elementem w Twoim biurze. Dostarcza Pracownikom najwyższej jakości, zdrową i pyszną przekąskę dostępną nawet podczas krótkiej przerwy.